دسته بندی محصولات

تاریخ عرضه‌ی اسکایریم روی سوییچ مشخص شد

تاریخ عرضه‌ی اسکایریم روی سوییچ مشخص شد

شرکت بازی‌سازی بتسدا (Bethesda) تاریخ عرضه‌ی «اسکایریم» (Skyrim) را روی کنسول نینتندو سوییچ مشخص کرده است. طبق خبری که این شرکت ارایه داده است، نسخه‌ی سوییچ اسکایریم قرار است در روز ۱۷ نوامبر سال جاری وارد بازار شود.

نسخه‌ی اسکایریم سوییچ تمام محتوای دانلودی که تا به حال برای این بازی عرضه شده را در خودش جای داده.

اسکایریم تا به امروز روی پلتفرم‌های متعددی منتشر شده است. این بازی که در سال ۲۰۱۱ روی پلی‌استیشن۳، ایکس‌باکس۳۶۰ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود، سال گذشته با امکان نصب دستکاری یا همان ماد به پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان هم آمد. بتسدا به هنگام رونمایی از کنسول جدید نینتندو، خبر از عرضه‌ی اسکایریم روی این کنسول داده بود، ولی زمان انتشار این بازی تا برنامه‌ی دو سه روز پیش نینتندو مشخص نشده بود.

قسمت پنجم مجموعه بازی‌های «طومارهای باستانی» (The Elder Scrolls) تمام و کمال به کنسول سوییچ آمده است. نسخه‌ی اسکایریم سوییچ تمام محتوای دانلودی که تا به حال برای این بازی عرضه شده را در خودش جای داده است.

می‌توان نسخه‌ی اسکایریم سوییچ را با کنترلرهای حرکتی سوییچ هم بازی کرد، البته امکان بازی به صورت عادی هم وجود خواهد داشت.

بتسدا چند زره و اسلحه هم از مجموعه بازی‌های افسانه‌ی زلدا در نسخه‌ی سوییچ اسکایریم قرار داده است.

می‌توانید در ادامه، تصاویر و تریلری از نسخه‌ی سوییچ The Elder Scrolls V: Skyrim را ببینید.

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

error: Content is protected !!